Sukcesy Kalibra na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

W tym roku najważniejsze zawody dla juniorów młodszych odbyły się w wakacje we Wrocławiu.

Wysokiej letniej temperaturze towarzyszyła gorąca atmosfera na strzelnicach  ośrodka przygotowań olimpijskich. Zawodnicy, chociaż młodzi i często niedoświadczeni walczyli dzielnie o każdy strzał. Padło wiele rekordów życiowych, nie obeszło się też bez rozczarowań. Najwyższe laury zebrała Ewa Majdaniuk, która wywalczyła z rekordem życiowym srebrny medalw karabinie pneumatycznym oraz złoty medal w karabinie sportowym leżąc. Punkty zdobywały również dziewczęta w karabinie i chłopcy w pistolecie.

Kaliber zdobył 4 miejsce w punktacji klubowej, na 55 startujących klubów z całej Polski.

Liczymy na dalsze sukcesy naszych młodych zawodników!

Ewa Majdaniuk i trener Adam PogorzelskiKaliber na OOM

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien