Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Kaliber jak co roku zorganizował w Białymstoku Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. W zawodach tych wzięło udział 85 młodzików z 12 klubów z województw: podlaskiego, mazowieckiego, lubelskiego i łódzkiego.

Był to bardzo dobry sprawdzian nabytych w ciągu roku lub dwóch lat treningu. Rozegranych zostało 15 konkurencji. Najwięcej punktów – 123, czyli połowę ze wszystkich możliwych do zdobycia zgarnęli zawodnicy Kalibra. Byliśmy też najlepsi jako województwo. Wśród 19 zdobytych przez Kalibrowiczów medali było 6 złotych, 6 srebrnych i 7 brązowych.

Nasi medaliści:

  1. Julia Kulesza – dwa złote medale w pistolecie sportowym mogła się pochwalić Julia Kulesza.
  2. Alicja Śmietańska – złoty i srebrny medal w konkurencjach karabinowych.
  3. Gabriel Chojnowski – dwa brązowe  medale w pistolecie.
  4. Zofia Matwiejuk – złoty medal w trzech postawach
  5. Julia Szwed – złoty medal w pistolecie pneumatycznym
  6. Mikołaj Tylenda – złoty medal w pistolecie szybkostrzelnym

karabin dziewczątpistolet dziewczątpistolet sportowy karabin trzy postawy

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien