FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH

UKS Kaliber Białystok zdobywa 3 miejsce w klasyfikacji klubowej na zakończenie FOOM 2017 !
Startowali zawodnicy z 52 polskich klubów.
Podczas Olimpiady zdobyliśmy 6 medali indywidualnych oraz 2 tytuły najlepszego zawodnika: w pistolecie Ignacy Kaczmarek, w karabinie Aleksandra Szutko.

Ignacy Kaczmarek wygrał w konkurencji Pistolet sportowy 30+30. Po części dokładnej zajmował 11 miejsce,  medal zdobył dzięki świetnemu strzelaniu w części szybkiej zdobywając 294 na 300 punktów.
W tej samej konkurencji wysokie miejsca zajęli Paweł Sadowski (5 miejsce) i Mateusz Pugacewicz (6 miejsce).
Kolejnego dnia Ignacy Kaczmarek zdobył srebro w pistolecie szybkostrzelnym.

Aleksandra Szutko zdobyła złoty medal w konkurencji karabin sportowy trzy postawy, w której wcześniej zdobyła złoty medal w Mistrzostwach Polski Kobiet i Mężczyzn. Do dorobku medalowego dołożyła jeszcze brązowy krążek w konkurencji karabin sportowy 60 strzałów leżąc oraz 1 miejsce w Grand Prix w konkurencji karabin pneumatyczny.