KALIBER z medalami MISTRZOSTW ŚWIATA !

Cudowne wiadomości z Mistrzostw Świata, które właśnie kończą się w Changwon w Korei.
Kalibrowicze z brązowymi medalami wśród juniorów.
Najpierw Aleksandra Szutko wywalczyła 3 miejsce indywidualnie w postawie karabin sportowy leżąc,
potem Kacper Jurasz stanął z kolegami z drużyny na 3 miejscu podium w pistolecie szybkostrzelnym.
Oboje świetnie się też spisali w pozostałych konkurencjach !
Jesteśmy z nich bardzo dumni !!!!
Dają przykład wszystkim – młodszym i starszym, że watro mieć marzenia i je realizować !
GRATULACJE !

41300485_1662650077199982_994347605481750528_nDSC02263

Sukcesy Kalibra na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

W tym roku najważniejsze zawody dla juniorów młodszych odbyły się w wakacje we Wrocławiu.

Wysokiej letniej temperaturze towarzyszyła gorąca atmosfera na strzelnicach  ośrodka przygotowań olimpijskich. Zawodnicy, chociaż młodzi i często niedoświadczeni walczyli dzielnie o każdy strzał. Padło wiele rekordów życiowych, nie obeszło się też bez rozczarowań. Najwyższe laury zebrała Ewa Majdaniuk, która wywalczyła z rekordem życiowym srebrny medalw karabinie pneumatycznym oraz złoty medal w karabinie sportowym leżąc. Punkty zdobywały również dziewczęta w karabinie i chłopcy w pistolecie.

Kaliber zdobył 4 miejsce w punktacji klubowej, na 55 startujących klubów z całej Polski.

Liczymy na dalsze sukcesy naszych młodych zawodników!