FERIE 2019

Na Podlasiu trwają ferie.

Jeśli ktoś chce sobie zrobić przerwę w zabawach na śniegu zapraszamy na Grunwaldzką 18.

Do końca ferii zapraszamy dzieci i młodzież na bezpłatne zajęcia w godzinach 11.00-13.00.

Można sprawdzić celność swojego oka i dobrze się przy tym bawić.

Szczególnie gorąco zapraszamy uczniów w wieku 10-16 lat.

Szukamy nowych talentĂłw sportowych!

Może to będziesz TY?

FERIE kopia

Międzynarodowe zawody IWK w Monachium

W Monachium rozegrane zostały zawody, na których zjawiła się światowa czołówka.

Pomimo wysokiego poziomu nasi zawodnicy dali radę!

Ola Szutko w  pierwszym starcie strzeliła 627,3 i po finale zajęła drugie miejsce.

W drugim starcie znowu pobiła swój rekord życiowy strzelając tym razem 628,2, po finale była szósta.

Bardzo dobrze wypadł również Kacper Jurasz, który w drugim starcie strzelił 572 i zajął 10 miejsce.

Do finału zabrakło mu tylko dwóch punktów. GRATULACJE !!

Ola w Monachium

Świąteczne strzelanie

Chcesz podarować najbliższym wystrzałowy prezent, a może spalić trochę zbędnych kalorii po świętach?
Zapraszamy na strzelnicę sportową UKS KALIBER.
Terminy strzelań:
– 26.12.2018 w godzinach od 12 do 18
– 27.12.2018 w godzinach od 12 do 18

– 31.12.2018 w godzinach od 12 do 18.
Oferta strzelań ( cena za jedną osobę) :
45 min. – 40PLN ( w cenie: podstawowe szkolenie, opieka instruktora, broń oraz tarcza )
60 min. – 50PLN ( w cenie: podstawowe szkolenie, opieka instruktora, broń oraz tarcza )

Amunicja dodatkowo płatna.
Cena za jedną sztukę amunicji:
kal. 5,6 mm. boczny zapłon – 1PLN
kal. 9 mm. centralny zapłon – 2PLN

Więcej informacji oraz zapisy pod numerem telefonu podanym poniżej.

UKS KALIBER
Ul.Grunwaldzka 18

661 921 892

Transmisja z Superfinału dla mieszkańców Chicago

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców Chicago w USA.
Nasz film z Superfinału Polish Open Kaliber 2018
będzie transmitowany w telewizji Polvision.
Z powietrza kanal 24.4, comcast 397.
Emisja odbędzie się 25 grudnia o godz 8:00 pm.

Reiz 2

Christian Reitz ?Mistrz olimpijski z Rio de Janeiro Brązowy medalista z Pekinu wraz z żoną Sandrą

Kulish

Siergiej Kulish ?Wicemistrz Olimpijski z Rio ?

Bartnik

Tomasz Bartnik ? Mistrz Świata z Changwong ?

Czapla i Ola

Łukasz Czapla ?Wielokrotny Mistrz Świata ?

Kalibrowiczka Aleksandra Szutko ? Brązowa medalistka Mistrzostw Śwata Juniorów w Changwon ?

KALIBER z medalami MISTRZOSTW ŚWIATA !

Cudowne wiadomości z Mistrzostw Świata, które właśnie kończą się w Changwon w Korei.
Kalibrowicze z brązowymi medalami wśród juniorów.
Najpierw Aleksandra Szutko wywalczyła 3 miejsce indywidualnie w postawie karabin sportowy leżąc,
potem Kacper Jurasz stanął z kolegami z drużyny na 3 miejscu podium w pistolecie szybkostrzelnym.
Oboje świetnie się też spisali w pozostałych konkurencjach !
Jesteśmy z nich bardzo dumni !!!!
Dają przykład wszystkim – młodszym i starszym, Ĺźe watro mieć marzenia i je realizować !
GRATULACJE !

41300485_1662650077199982_994347605481750528_nDSC02263

Sukcesy Kalibra na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

W tym roku najważniejsze zawody dla juniorów młodszych odbyły się w wakacje we Wrocławiu.

Wysokiej letniej temperaturze towarzyszyła gorąca atmosfera na strzelnicach  ośrodka przygotowań olimpijskich. Zawodnicy, chociaż młodzi i często niedoświadczeni walczyli dzielnie o każdy strzał. Padło wiele rekordów życiowych, nie obeszło się też bez rozczarowań. Najwyższe laury zebrała Ewa Majdaniuk, która wywalczyła z rekordem życiowym srebrny medalw karabinie pneumatycznym oraz złoty medal w karabinie sportowym leżąc. Punkty zdobywały również dziewczęta w karabinie i chłopcy w pistolecie.

Kaliber zdobył 4 miejsce w punktacji klubowej, na 55 startujących klubów z całej Polski.

Liczymy na dalsze sukcesy naszych młodych zawodników!